Login to your account

Username
Password
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name
Username
Password
Verify password
Email
Verify email
YouTube    Facebook
 • Vítejte na našich stránkách

  Naleznete zde veškeré informace o možnostech studia na naší škole. Na škole probíhá i spousta mimoškolních aktivit, prohlédněte si naši nabídku.

 • AGROPODNIKÁNÍ

  Studujte moderní a žádané obory, perspektivní do budoucnosti. Stále více populární studijní obory, uzpůsobené nejnovějším trendům.

 • CHOV KONÍ A JEZDECTVÍ KYNOLOGIE

  Studium i budoucí povolání může být zároveň i Vašim koníčkem. Při volbě povolání volte nejen hlavou, ale i srdcem.

 • STAVEBNÍ OBORY

  Široká nabídka stavebních oborů. Získejte u nás kvalitní vzdělání, které Vám otevírá nové možnosti do života.

 • AUTOOPRAVÁRENSKÉ OBORY

  Široká nabídka autoopravárenských oborů. Získejte u nás kvalitní vzdělání, které Vám otevírá nové možnosti do života.

 • UBYTOVÁNÍ

  Pro studenty zajišťujeme ubytování ve vlastních domovech mládeže.

 • STRAVOVÁNÍ

  Pro studenty zajišťujeme stravování ve vlastní školní jídelně.

Projekty

pen

 

Česká zemědělská akademie je zapojena do celé řady projektů.

 

Číst více...

Úspěchy studentů

uspechy

 

Významné úspěchy našich studentů.

 

 

Číst více...

Trénink je rozhovor

 

susta kyn


Besedoseminář s RNDr. Františkem Šustou,

specialistou na trénink zvířatVe dnech 11. a 12. června se na naší škole konal besedoseminář s RNDr. Františkem Šustou.

RNDr. František Šusta pochází z Kutné Hory. V letech 2008 až 2017 pracoval jako specialista tréninku zvířat v Zoo Praha a po odchodu ze zoo pokračuje v této práci jako profesionální trenér zvířat "na volné noze". Od roku 2012 vede semináře i praktické lekce především pro majitele psů a koní se zájmem o trénink pozitivním posilováním.

Besedoseminář byl rozdělen každý den na dvě části – první teoretickou a druhou praktickou. První den bylo ústřední téma – JAK NAUČIT. Šlo vlastně o návod, jak metodou pozitivního posilování udělat ze psa „parťáka“, který se bude těšit na to, že se naučí něco nového.

Druhý den byl zaměřen na téma – JAK ODNAUČIT. Především jsme se zaměřili na zlozvyky a špatné návyky pejsků.

Dost ale slov na úvod, tady jsou komentáře samotných účastníků:

Daniela T.

Po teoretické části mile překvapil tím, že povídal nejenom o psech, ale i o jiných zvířatech, které zakomponoval do své prezentace. Přinutil lidi k tomu, aby ho bezduše neposlouchali, ale aby nad situací přemýšleli a přenášeli je nejenom na své psy. Krásně přednáší, jak je vše spojené do sebe. Při praxi se snaží vyhovět lidem s jejich problémy a snaží je před ostatníma řešit. Opět ukazuje i zde, že se opravdu vyzná a během krátkého okamžiku rozpozná na zvířeti, kde je chyba, kterou následně s psovodem zdárně napravuje. Besedoseminář byl rozhodně přínosným aspektem.

Jana Z. 

Tento seminář se mi moc líbil. Pan Šusta byl velice nápomocný a ochotný zodpovědět každý dotaz. Pomohl nám s našimi problémy se psy. Co se výcviku týče, dal nám mnoho cenných rad do dalších let.

Aneta V.

Seminář se mi ohromně líbil. Pan Šusta byl velmi ochotný nám poradit s našimi problémy se psy. Snažil se nám vyhovět ohledně našich požadavků. Seminář udělal formou Učení je zábavou. Do budoucna bych určitě chtěla navštívit další jeho seminář.

Sam K.

Seminář byl na téma: Jak naučit a odnaučit. Celé dva dny hodnotím velice kladně. Pan Šusta uměl své znalosti velmi dobře předat a pomohl mi zlepšit oční kontakt s mým psem, který teď máme při chůzi u nohy více než dobrý. Dále mi pomohl s nesnášenlivostí mého psa vůči jedné feně. Dnes jsou to kamarádi, kteří spolu běhají po lese. V závěru chci dodat, že snad ještě někdy takový seminář proběhne. Moc nám prospěl.

Iveta P. 

Seminář s panem doktorem Šustou se mi líbil. Bylo velice zajímavé ho poslouchat a později i vidět jak svou dlouholetou praxi ve výcviku využívá na naše psy. Dokázal najít řešení na každý náš problém a pomohl nám ho pomaličku odbourat. Jsem velice ráda, že jsem se semináře mohla účastnit a doporučila bych to všem, které zajímá toto téma.

Marie M. 

Na besedě s panem Šustou jsem konečně zjistila, proč ke mně moje 3,5 roční německá ovčačka nepustí jiné psy. Jsem ráda, že jsem se mohla účastnit tohoto semináře. Moc chci panu Šustovi poděkovat.


žáci 1.B, ,2.B a 3.B

 

Fotogalerie 

 

1 cech obkladacu logo casopis 4 6
logoagroportal agrojournal