Přijímačky do učebních oborů

Informace o přijímacím řízení uchazečů do učebních oborů
Přijímačky do učebních oborů

Vážení rodičové, vážení uchazeči,

sděluji Vám, že výsledky přijímacího řízení uchazečů ke studiu do učebních oborů s přidělenými registračním čísly, budou v souladu se školským zákonem zveřejněny dne 22. 4. 2020, a to na webu školy (www.cza-hu.cz) a na vchodu do školy (Školní 764, Humpolec).

Dnem zveřejnění seznamu začíná přijatým uchazečům běžet lhůta 5 pracovních dnů pro odevzdání zápisových lístků s výjimkou uchazečů, kteří mají podanou druhou přihlášku do oboru s maturitní zkouškou. Tito uchazeči musí s odevzdáním zápisového lístku vyčkat až po vyhlášení výsledků jednotných přijímacích zkoušek.

Termín pro odevzdání zápisových lístků je tedy do 29. 4. 2020 osobně (v sekretariátu školy v pracovní dny od 8 do 13 hodin), nebo poštou.

Pokud již některý uchazeč odevzdal zápisový lístek na jinou školu, a přesto by měl zájem raději nastoupit ke studiu na naši školu, je třeba vyžádat si u nás písemné rozhodnutí o přijetí uchazeče (565 532 069, cer@cza-hu.cz). My Vám toto rozhodnutí zašleme a na základě předložení tohoto rozhodnutí na druhé škole je možné si vyžádat vydání odevzdaného zápisového lístku zpět (zákon č. 135/2020 Sb.).

S pozdravem

Mgr. Otakar Březina

ředitel České zemědělské akademie v Humpolci, střední školy

 

Přidáno 16. 4. 2020, autor: Martin Viktora

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel:
Kraj Vysočina
Získali jsme:
eBezpečná škola
Zlatý erb
Podpořil Kraj Vysočina
Partneři školy:
Uč se v mládí
Cech obkladačů
Zemědělská Pôdohospodárska škola
Cech topenářů a instalatérů
Cech pokrývačů a tesařů
Agroportal
Agrojournal

Vážený návštěvníku, na webu cza-hu.cz používáme soubory cookies. Prohlížením tohoto webu souhlasíte s využíváním těchto souborů.