Ozvěny Dne otevřených dveří

23. a 24. listopadu 2018
Ozvěny Dne otevřených dveří

Ačkoliv přes víkend školy obvykle zejí prázdnotou, na naší škole tomu tentokrát bylo jinak. Od pátečního rána do pozdního sobotního poledne zůstaly dveře otevřené. Široká veřejnost a zájemci o studium měli šanci nahlédnout do útrob školních zařízení, přesvědčit se o šikovnosti našich žáků a získat potřebné informace.

Přes chladné a deštivé počasí se nás rozhodli poctít svou návštěvou uchazeči o studium z celé republiky. Cesty jistě nelitovali, neboť se jim dostalo jedinečné příležitosti nejen prohlédnout si moderně vybavená pracoviště, ale i zhlédnout ukázky dovedností žáků, například v podobě kynologického výcviku či jezdeckých dovedností.  Školní autoservis rovněž pamatoval na milovníky koní pod kapotou a s laskavým zapůjčením aut z místních autoservisů uspořádal  mini autosalon s přehlídkou nejnovějších modelů společností Fiat, Škoda a Peugeot.

Poděkování za uspořádání a průběh akce patří nejen zaměstnancům školy, ale zvláště studentům, kteří zcela dobrovolně strávili část víkendu ve školních prostorách, a nenahraditelným, jedinečným způsobem provázeli své skoro vrstevníky. Mnozí z nich, navzdory nepříznivému počasí, předváděli své nabyté dovednosti. 

Den otevřených dveří se letos opravdu vydařil. Je znát, že jsme vidět a je o nás slyšet. Těšíme se, že se s vámi, co jste k nám vážili cestu, setkáme příští rok ve školních lavicích.

 

Fotogalerie

Přidáno 23. 11. 2018, autor: Martin Viktora

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel:
Kraj Vysočina
Získali jsme:
Škola doporučená zaměstnavateli