Den zemědělce 2019

Ve dnech 11. a 12. září 2019 proběhla v obci Kámen tradiční přehlídka moderní zemědělské techniky a my u toho nechyběli.
Den zemědělce 2019

Den zemědělce, který je v současnosti nejnavštěvovanější polní výstavou, je místem setkávání zemědělců, výrobců zemědělských strojů, studentů zemědělských oborů, zkrátka zemědělských nadšenců všeho druhu.

Pořadatelé akce z Profi Press s. r. o. si letos opravdu dali záležet.  Pozvání na přehlídku přijali zástupci špičkových výrobců  Claas, Deutz-Fahr, Elho, Fella, John Deere, Krone, Kverneland Kuhn, Lelly, McHalle, Pöttinger, Ravak, Samasz a Sip, kteří návštěvníkům umožnili jedinečnou podívanou v podobě atraktivní přehlídky svých strojů a technologií v reálných podmínkách. Zájemci z oboru si dokonce mohli vybrané kousky vyzkoušet, nahlédnout pod kapotu a pohovořit s odborníky.

Ovšem nebyla by to pravá agrární výstava bez doprovodného zábavného programu, bohatého občerstvení a ukázky historické techniky.

Zkrátka a dobře, počasí se vydařilo, exkurze také a my jsme si to užili. Abychom vás neukrátili o inspiraci a dojmy ze skvělé akce, mrkněte na fotky.

Přidáno 14. 9. 2019, autor: Martin Viktora

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel:
Kraj Vysočina
Získali jsme:
Škola doporučená zaměstnavateli