Moderní vytápění domu

Odborný seminář organizovaný firmou REHAU
Moderní vytápění domu

Základním předpokladem pro vybudování funkčního, ekonomického a komfortního podlahového vytápění je především použití kvalitního uceleného systému, jehož komponenty zajišťují optimální spolupráci instalačního systému, rozdělovací techniky a regulace. Takové výrobky uvádí na trh firma REHAU. Kromě nabídky kvalitních produktů považuje tato společnost za svůj strategický úkol rozvoj aktivit na poli vzdělávání a systematické odborné přípravy kvalifikovaných pracovních sil. Proto podporuje i různé semináře na odborných školách. Jeden z nich proběhl za účasti našich instalatérů a jejich učitelů 14. listopadu v budově učiliště v Nádražní ulici a byl zaměřen zejména na problematiku podlahového a stěnového vytápění.

Účastníci se seznámili s novými materiály, technikami spojování potrubí a důležitými zásadami při realizaci.

Špičkovým produktem na trhu je REHAU RAUTHERM S - potrubí z materiálu PE-Xa, spojované technikou násuvné objímky bez potřeby těsnicích kroužků. Osazuje se do systémové desky Varionova, která ho bezpečně fixuje na místě a chrání před poškozením. Tuto progresivní metodu si všichni mohli na závěr prakticky vyzkoušet. Zajímavým řešením je také systém REHAU RAUTHERM SPEED s ohebnějšími trubkami, umožňující velmi rychlou pokládkou pomocí suchého zipu.

Všichni účastníci kladně hodnotili nejen úroveň semináře, ale i nabídku rozsáhlého servisu poskytovaného odborným firmám v každé fázi stavby.

Ing. Pavel Dománek

 

Přidáno 21. 11. 2019, autor: Martin Viktora

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel:
Kraj Vysočina
Získali jsme:
Škola doporučená zaměstnavateli