One day in London

Na otočku v Londýně
One day in London

V pátek 16. listopadu se našim studentům naskytla jedinečná příležitost strávit jeden den v Londýně a otestovat si své jazykové znalosti. Divadelní skupina The Easy English Theatre pro ně totiž připravila jedinečné představení „One day in London“.

A vystoupení to nebylo ledajaké. Diváci se seznamují s mladým Chrisem, společně prožívají jeden neobyčejný den v metropoli Velké Británie a postupně se dostávají do zapeklitých situací, které často vyústí v komické momenty. Diváci jsou vyzýváni ke spolupráci. Někteří se nadšeně, jiní s počátečními rozpaky, zapojují do hry. V publiku to vře a z jeho reakce je patrné, že herci svému obecenstvu rozumí a svým humorem se trefují tak říkajíc do černého.

The Easy English Theatre vzniklo jako projekt, který má za cíl podporovat jazykové vzdělávání studentů zábavnou formou. Divadelní skupina počítá s divákem, který se jazyk teprve učí a repertoár je jazykově přizpůsoben právě jemu. Během představení mají studenti nejen šanci seznámit se s užitečnými frázemi, ale přesvědčí se, že jazyk je nástroj, kterým se otevírají dveře do světa. Divadlo rovněž využívá moderních edukativních prvků, zejména interakce, díky nímž se každé představení stává jedinečným originálem napsaného scénáře.

One day in London se dle spokojených tváří povedl. Příště pojedeme zase. Šťastnou cestu!

 

Přidáno 17. 11. 2018, autor: Martin Viktora

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel:
Kraj Vysočina
Získali jsme:
Škola doporučená zaměstnavateli