Organizace závěru školního roku

Důležité informace pro studenty
Organizace závěru školního roku

Vážení a milí žáci – studenti,

Závěr letošního školního roku 2019-2020 byl  z důvodu koronaviru poněkud zvláštní.

Bylo to něco nového, jak pro nás – vyučující, tak i pro vás – žáky a rodiče.  Myslím si, že jsme to společně zvládli. Nyní se blíží závěr školního roku a s ním i ukončení studia, klasifikace za 2. pololetí a předání vysvědčení.

Vy z Vás, kteří jste byli aktivní a spolupracovali jste se svými učiteli, asi nebudete mít problém se zdárným ukončením 2. pololetí. Ti z Vás, kteří tak nečinili, budete z některých předmětů nehodnoceni, nebo budete mít nedostatečnou.  Možnost to napravit bude poslední týden v srpnu od 25. 8. do 31. 8. 2020.  A to  vykonáním opravné zkoušky nebo zkouškou k doplnění klasifikace. Bude Vám stanoven termín k vykonání této zkoušky, který obdržíte poštou a bude uveden i na webu školy.

K předání vysvědčení za 2. pololetí se dostavte do školy v úterý 30. 6. 2020. Pokud se k předávání vysvědčení nedostavíte, dejte předem vědět svému třídnímu učiteli a vysvědčení si vyzvednete v září.

První ročníky se 30. 6. dostaví v 8:00 hodin, druhé ročníky v 8:30 a třetí ročníky v 9:00 hodin.

Ti z Vás, kteří potřebujete ubytování na DM, dejte vědět p. Městeckému do Po 29. 6. do 10:00 hodin.

U vchodu školy odevzdáte vyplněné Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Vyklidíte šatní skříňky ve škole i na Dusilově a necháte je odemčené!  Knížky se budou odevzdávat až počátkem září.

Vyzvedněte si potvrzení o studiu na prázdninové brigády v sekretariátu ředitele školy.

Všichni žáci, kteří se chtějí stravovat ve školní jídelně, musí vyplnit a odevzdat (poslat poštou, elektronickou poštou, nebo ji osobně odevzdat do školní jídelny) přihlášku ke stravování na školní rok 2020/2021 a to nejpozději do 31. 7. 2020.

Přeji pěkné a pohodové prázdniny.

Ing. František Stiller

Přidáno 25. 6. 2020, autor: Martin Viktora

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel:
Kraj Vysočina
Získali jsme: