Pozvánka na tradiční slavnosti školy

📆 24. 6. 2024 🚩 Den botanické zahrady | 📆 26. 6. 2024 🚩 Den ČZA
Pozvánka na tradiční slavnosti školy

 

 

 

Den botanické zahrady

📆 pondělí 24. 6. 2024

⌚ 8:00 – 13:00

🚩 Humpolec, Fügnerova ul.

📜 přehled stanovišť

📲 událost

Přírodní zahrada naší školy se může pyšnit nebývalou různorodostí stromů, keřů, bylinek a trvalek. Součástí areálu je i jezírko s mokřadem a vodními rostlinami.

V rámci Dne botanické zahrady jsme pro vás připravili řadu zajímavých úkolů, při jejichž plnění se seznámíte s jejími obyvateli – zvířaty a rostlinami, o kterých získáte mnoho užitečných informací. Dozvíte se mimo jiné, jak správně mulčovat, třídit odpad nebo jak se k vám na stůl dostane sklenice dobrého medu.

Těšíme se na setkání.

 

Den ČZA

📆 středa 26. 6. 2024

⌚ 8:00 – 13:00

🚩 Školní statek, Dusilov

📜 přehled stanovišť

📲 událost

Každoroční akce se těší velké oblibě zejména mezi dětmi, neboť se jim naskýtá jedinečná příležitost vidět zblízka zvířata chovaná na statku, například peruánské lamy, mongolské ovce, černé kamerunské kozy, pávy, krávy, prasata, drůbež a králíky.

Součástí programu jsou ukázky výcviku psů a koní, předváděné žáky školy. Nechybí ani řada matematických, biologických, chovatelských a jazykových soutěží.

Areálem se též můžete nechat povozit v traktůrkové soupravě. K vidění bude i kaipan a elektrovozidlo, které zkonstruovali naši automechanici.

Těšíme se na setkání s vámi.

Přidáno 15. 6. 2024, autor: Martin Viktora

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel:
Kraj Vysočina
Získali jsme: