Udržitelný rozvoj s firmou Viessmann

Instalatéři na exkurzi v pobočce firmy v Chrášťanech u Prahy
Udržitelný rozvoj s firmou Viessmann

Skupina Viessmann je předním mezinárodním výrobcem systémů vytápěcí, chladicí a klimatizační techniky. Ve firmě založené před více než sto lety jako rodinný podnik pracuje přes 12000 zaměstnanců, patří k ní 23 výrobních společností, má zastoupení v 74 zemích a 120 prodejních poboček po celém světě. Jako technologický inovátor dodává Viessmann energeticky efektivní produkty pro obytné domy, komerční provozy, průmysl i obce a dbá na to, aby všechny produkty byly šetrné k životnímu prostředí. Mnoho výrobků je považováno za milníky v oblasti vytápěcí techniky. Opatření šetřící přírodní zdroje a životní prostředí ve smyslu udržitelného rozvoje jsou součástí podnikové kultury.

Koncem listopadu se naši instalatéři zúčastnili exkurze do pobočky firmy v Chrášťanech u Prahy. Ve školicím středisku si vyslechli přednášku tematicky zaměřenou na oblast tepelných čerpadel, kondenzační techniky a zařízení na solární ohřev vody. V předváděcí hale se pak detailně seznámili s konstrukčním řešením jednotlivých výrobků, prohlédli si jejich zapojení ve funkčních sestavách a mohli porovnat parametry různých typů v konkrétních provozních podmínkách.

Firmě Viessmann patří poděkování za organizační i odbornou úroveň exkurze, která byla po všech stránkách kladně hodnocena učiteli i samotnými žáky.

Ing. Pavel Dománek

Přidáno 29. 11. 2019, autor: Martin Viktora

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel:
Kraj Vysočina
Získali jsme:
Škola doporučená zaměstnavateli