Zuzka Jílková opět zabodovala!

IFSS European Championship Dryland Nybro, Sweden
Zuzka Jílková opět zabodovala!

Zuzaně Jílkové se podařilo téměř nemožné. V krátkém časovém sledu zabodovala na mistrovství světa i mistrovství Evropy v  náročných disciplínách Canicrossu a Bike-Jöringu.

Po úspěchu na mistrovství světa v polském Lubieszów si přivezla další stříbrnou medaili z mistroství Evropy ve švédském Nybro, tentokrát  v kategorii Canicross Junior Women.

K perličkám úspěchu patří magická čísla dva a pět, která Zuzku na obou mistrovstvích provázela. Zatímco na MS si pro stříbro naše favoritka dojela a v běhu se těšila z  pátého místa, na ME tomu bylo přesně naopak.

Představte si nároční kopcovitý terén, kolo a psa s operovaným kolenem. Jste na startovní čáře spolu se silnou konkurencí závodnic z Norska a Švédska, kde jsou tyto disciplíny populárním sportem. Stejný den vás čeká ještě běh. Je to souboj, ve kterém kromě dobré fyzické kondice hraje roli souhra a psychická vyrovnanost. A Zuzka dokázala, že na to má. Poděkování a gratulace patří jak lidem ze Zuzčina týmu, tak i psím závodníkům Ťukymu a Roccovi.

Gratulujeme!

 

Přidáno 26. 10. 2018, autor: Martin Viktora

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Zřizovatel:
Kraj Vysočina
Získali jsme:
Škola doporučená zaměstnavateli